Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Oferta Materiale - LICEUL TEHNOLOGIC "NICOLAE IORGA" NEGRESTI
- Număr anunț
- DA41055507
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC "Nicolae Iorga (CUI 842424)
- Furnizor / câștigător
- DACOND IMPEX SRL (CUI RO3336715)
- Cod CPV
- 44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.384,59 RON
- Valoare atribuită
- 4.384,59 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 12:56
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 12:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.384,59 RON
din 4.384,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro