Ofertă acceptată Cumpărare directă

CIRCUIT/TUBULATURA VENTILATIE MECANICA SI ANESTEZIE CU BALON ADULT,PEDIATRIE SI NOU NASCUT

Număr anunț
DA41051784
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
Furnizor / câștigător
NAFKA GRUP SRL (CUI RO16320869)
Cod CPV
42996600-0 · Echipament de oxigenare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
270 RON
Valoare atribuită
270 RON
Data publicării
26.08.2026 09:47
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 14:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

270 RON

din 270 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.