Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii denisipare si dezinfectie foraj 2026
- Număr anunț
- DA41054402
- Autoritate contractantă
- COMUNA OBREJA (CUI 3227530)
- Furnizor / câștigător
- MIRGHIŞ EMIL GAVRIL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 50119750)
- Cod CPV
- 76450000-2 · Servicii de gestionare a puturilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.000 RON
- Valoare atribuită
- 12.000 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 11:59
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 16:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.000 RON
din 12.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro