Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice - Capela Tauti
- Număr anunț
- DA41053292
- Autoritate contractantă
- COMUNA FLORESTI (CUI 4485391)
- Furnizor / câștigător
- LUKACOM INVEST SRL (CUI RO30477800)
- Cod CPV
- 45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 409.971,77 RON
- Valoare atribuită
- 409.971,77 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 11:02
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
409.971,77 RON
din 409.971,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro