Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REVIZIE ULEI+FILTRE , INL STERGATOARE , ULEI MOTOR OPEL 5W30 5L , FILTRU ULEI E212
- Număr anunț
- DA41056860
- Autoritate contractantă
- Scoala Profesionala Speciala Ion Teodorescu (CUI 4364977)
- Furnizor / câștigător
- AUTO GOLD BUSINESS S.R.L. (CUI RO38164426)
- Cod CPV
- 50112100-4 · Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 974,37 RON
- Valoare atribuită
- 974,37 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 14:08
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 14:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
974,37 RON
din 974,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro