Număr anunț
DA41056758
Autoritate contractantă
Autoritatea Vamala Romana (CUI 45789320)
Furnizor / câștigător
NESTY AUTO SERVICE SRL (CUI 388736)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.223,14 RON
Valoare atribuită
2.223,14 RON
Data publicării
26.08.2026 14:03
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 15:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.223,14 RON

din 2.223,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.