Ofertă acceptată Cumpărare directă

DIVERSE SERVICII DE INTRETINERE

Număr anunț
DA41055518
Autoritate contractantă
COLEGIUL ECONOMIC "A .D. XENOPOL (CUI 4340137)
Furnizor / câștigător
INTELLIGENT PROFILE SRL (CUI 31724798)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.405 RON
Valoare atribuită
11.405 RON
Data publicării
26.08.2026 12:57
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 15:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.405 RON

din 11.405 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.