Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii reparatii auto

Număr anunț
DA41055045
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE UTILITATI PUBLICE, SALUBRIZARE SI PROTECTIA MEDIULUI (CUI 41640678)
Furnizor / câștigător
AD ABSOLUT SERVICES SRL (CUI 32563002)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.355 RON
Valoare atribuită
10.355 RON
Data publicării
26.08.2026 12:32
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 12:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.355 RON

din 10.355 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.