Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
Ofertă refuzată
Cumpărare directă
SERVICIU - intretinere- IVECO
- Număr anunț
- DA41028586
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01895 Bucuresti (CUI 4433996)
- Furnizor / câștigător
- IVECO TRUCK SERVICES SRL (CUI 31625301)
- Cod CPV
- 50100000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.705,47 RON
- Valoare finală
- 6.705,47 RON
- Data publicării
- 21.08.2026 06:55
- Termen limită
- 26.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.