Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet servicii Concept demontare, etichetare, impachetare si arhivare sisteme securitate
- Număr anunț
- DA41055595
- Autoritate contractantă
- ACADEMIA ROMÂNĂ (CUI 4192472)
- Furnizor / câștigător
- THE OTHERS SECURITY BUSINESS S.R.L. (CUI RO37711045)
- Cod CPV
- 35120000-1 · Sisteme si dispozitive de supraveghere si de securitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.400 RON
- Valoare atribuită
- 2.400 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 13:00
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 13:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.400 RON
din 2.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro