Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de furnizare si servire a mesei

Număr anunț
DA41048868
Autoritate contractantă
Centrul Judetean pentru Cultura Traditionala si Educatie Artistica Mures (CUI 27306142)
Furnizor / câștigător
GIGANTE FOOD SRL (CUI 31036993)
Cod CPV
55520000-1 · Servicii de catering (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32.882,88 RON
Valoare atribuită
32.882,88 RON
Data publicării
25.08.2026 14:37
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 13:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.882,88 RON

din 32.882,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.