Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii incinerare

Număr anunț
DA41054617
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01048 SFANTU GHEORGHE (CUI 4404699)
Furnizor / câștigător
"TORO IMPEX" SRL (CUI RO538310)
Cod CPV
98371120-1 · Servicii de incinerare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.700 RON
Valoare atribuită
2.700 RON
Data publicării
26.08.2026 12:11
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 14:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.700 RON

din 2.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.