Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie Geotextil netesut Ecofelt PP-SB 15 pietruire sant baza sportiva Tiur

Număr anunț
DA41056895
Autoritate contractantă
Serviciul Public-GOSPODARIE COMUNALA BLAJ (CUI RO13947058)
Furnizor / câștigător
NOVATEX SOLUTIONS SRL (CUI 15087634)
Cod CPV
19211100-9 · Tesaturi mixte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.797 RON
Valoare atribuită
4.797 RON
Data publicării
26.08.2026 14:10
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 14:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.797 RON

din 4.797 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.