Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie uleiuri hidraulice
- Număr anunț
- DA41056271
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01867 (CUI 43181393)
- Furnizor / câștigător
- SWISO IMPEX SRL (CUI RO12727992)
- Cod CPV
- 09211000-1 · Uleiuri lubrifiante si agenti lubrifianti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.014,80 RON
- Valoare atribuită
- 6.014,80 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 13:38
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 14:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.014,80 RON
din 6.014,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro