Ofertă acceptată Cumpărare directă

reparatii gard

Număr anunț
DA41056993
Autoritate contractantă
COMUNA RADAUTI PRUT (CUI 3503651)
Furnizor / câștigător
NINADEL METAL CONSTRUCT SRL (CUI 30482483)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.983,47 RON
Valoare atribuită
26.983,47 RON
Data publicării
26.08.2026 14:15
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.983,47 RON

din 26.983,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.