În desfășurare
Anunț de participare
MODERNIZARE STRAZI SI DRUMURI COMUNALE IN COMUNA JUCU, JUDETUL CLUJ
- Număr anunț
- SCN1179151
- Autoritate contractantă
- COMUNA JUCU (PRIMARIA) (CUI 4426212)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.785.537,30 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 21:20
- Termen limită
- 14.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1278984
Documente
Documentația de atribuire
- 1.Referatul verificatorului.pdf.p7s
- 3.MTG.pdf.p7s
- 4.MTS.pdf.p7s
- 5.BREVIAR_DE_CALCUL.pdf.p7s
- 7.Grafic_de_executie.pdf.p7s
- AC42.pdf.p7s
- AVIZE JUCU.rar.p7s
- caiet de sarcini asfaltare.pdf.p7s
- Contract de lucrari_Jucu.docx.p7s
- Formulare_Jucu.doc.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1278984.pdf
- liste cantitati Modernizare strazi si drumuri comunale.pdf.p7s
- SCAN Srudiu Geo verificat.pdf.p7s
Clarificări & decizii (8)
-
02.09.2026 16:42Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareclarificare din oficiu
-
02.09.2026 16:41Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareclarificare din oficiu
-
02.09.2026 16:40Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareclarificare din oficiu
-
02.09.2026 16:40Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareclarificare din oficiu
-
02.09.2026 16:39Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareclarificare din oficiu
-
02.09.2026 16:38Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareclarificare din oficiu
-
02.09.2026 16:36Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareclarificare din oficiu
-
02.09.2026 16:31Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareclarificare din oficiu
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (14.09.2026 15:00).
Valoare estimată
11.785.537,30 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.