Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de asistenta tehnica proiectare
- Număr anunț
- DA41026875
- Autoritate contractantă
- COMUNA MATASARU (CUI 4449437)
- Furnizor / câștigător
- HENTZA PROPERTIES S.R.L. (CUI 49514381)
- Cod CPV
- 71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.000 RON
- Valoare atribuită
- 15.000 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 14:10
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2026 14:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
15.000 RON
din 15.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro