Ofertă acceptată Cumpărare directă

PLASA FOTBAL HEXAGONAL

Număr anunț
DA41028047
Autoritate contractantă
ORASUL JIMBOLIA (CUI 2502763)
Furnizor / câștigător
MAAG SPORT SRL (CUI RO21098913)
Cod CPV
37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
991,74 RON
Valoare atribuită
991,74 RON
Data publicării
20.08.2026 15:44
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 15:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

991,74 RON

din 991,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.