Ofertă acceptată Cumpărare directă

Plasa cos baschet Huck, fir nylon 6 mm

Număr anunț
DA41027118
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV OXIGEN BUCURESTI (CUI 54858888)
Furnizor / câștigător
ANASTASIA G.B. PRODCOM SRL (CUI RO4911926)
Cod CPV
37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
294,24 RON
Valoare atribuită
294,24 RON
Data publicării
20.08.2026 14:26
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 14:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

294,24 RON

din 294,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.