Ofertă acceptată Cumpărare directă

capcane anti molii si alti daunatori

Număr anunț
DA41025441
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL COTROCENI (CUI 4283686)
Furnizor / câștigător
PEST REPELLER SRL (CUI RO37298535)
Cod CPV
37820000-2 · Articole pentru lucrari de arta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
169,30 RON
Valoare atribuită
185,90 RON
Data publicării
20.08.2026 12:35
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 12:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

185,90 RON

din 169,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.