Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie pachet scaune

Număr anunț
DA41026490
Autoritate contractantă
COMUNA VOINESTI (PRIMARIA VOINESTI IASI) (CUI 4540208)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39110000-6 · Scaune, produse conexe si piese ale acestora (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
990,08 RON
Valoare atribuită
990,08 RON
Data publicării
20.08.2026 13:46
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 13:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

990,08 RON

din 990,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.