Ofertă acceptată Cumpărare directă

Electrocasnice pentru bucatarie - CSS Pro Familia - B.19.3.01.-D

Număr anunț
DA41026379
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Bacau (CUI 8550000)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39711000-9 · Aparate electrice de uz casnic pentru alimente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.015,69 RON
Valoare atribuită
2.015,69 RON
Data publicării
20.08.2026 13:37
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 14:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.015,69 RON

din 2.015,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.