Ofertă acceptată Cumpărare directă

PERIE SARMA IMPLETITA TIP CUPA 75MM

Număr anunț
DA41027851
Autoritate contractantă
RATBV S.A. (CUI RO1102556)
Furnizor / câștigător
APRIL'91 (CUI RO1107472)
Cod CPV
42670000-3 · Piese si accesorii pentru masini-unelte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33,66 RON
Valoare atribuită
33,66 RON
Data publicării
20.08.2026 15:24
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 15:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33,66 RON

din 33,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.