Ofertă acceptată Cumpărare directă

EXECUTIE LUCRARI AMENAJARE SI DOTARE DE SPATII PENTRU FACILITATI SPORTIVE SI RECREATIVE

Număr anunț
DA41028258
Autoritate contractantă
COMUNA FUNDU MOLDOVEI (CUI 4326760)
Furnizor / câștigător
VALI INTONACI S.R.L. (CUI RO36093728)
Cod CPV
45112720-8 · Lucrari de arhitectura peisagistica a terenurilor de sport si a zonelor de recreere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
755.100 RON
Valoare atribuită
755.100 RON
Data publicării
20.08.2026 16:15
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 16:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

755.100 RON

din 755.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.