Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Interconectarea Sistemului INFOPRIM – Modulul Impozite și Taxe cu platforma națională Ghiseul.ro
- Număr anunț
- DA41025813
- Autoritate contractantă
- Comuna Jorasti (CUI 3701837)
- Furnizor / câștigător
- MCP SMART SOLUTIONS S.R.L. (CUI 55260067)
- Cod CPV
- 48000000-8 · Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.090 RON
- Valoare atribuită
- 35.090 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 13:01
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2026 13:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
35.090 RON
din 35.090 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro