Ofertă acceptată Cumpărare directă

Actualizare software - Symantec EndPoint

Număr anunț
DA41025717
Autoritate contractantă
Municipiul Sibiu (CUI 4270740)
Furnizor / câștigător
SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI RO12018818)
Cod CPV
48761000-0 · Pachete software antivirus (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.380 RON
Valoare atribuită
28.380 RON
Data publicării
20.08.2026 12:53
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 14:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.380 RON

din 28.380 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.