Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatii auto TR06CRV - Arhitect Șef
- Număr anunț
- DA41027821
- Autoritate contractantă
- Primaria Rosiorii de Vede (CUI 4652694)
- Furnizor / câștigător
- RICU COM IMPEX SRL (CUI RO9548814)
- Cod CPV
- 50100000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.055,37 RON
- Valoare atribuită
- 1.055,37 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 15:21
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2026 15:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.055,37 RON
din 1.055,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro