Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masa Seri Eminesciene

Număr anunț
DA41025045
Autoritate contractantă
MEMORIALUL IPOTESTI-CENTRUL NATIONAL DE STUDII ,,MIHAI EMINESCU (CUI 3503619)
Furnizor / câștigător
BELVEDERE SRL (CUI RO13643814)
Cod CPV
55520000-1 · Servicii de catering (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.218 RON
Valoare atribuită
16.218 RON
Data publicării
20.08.2026 12:10
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 12:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.218 RON

din 16.218 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.