Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bilete de avion pe ruta Bucuresti – Iași - dus-intors pentru o persoană din cadrul ASPAAS

Număr anunț
DA41027227
Autoritate contractantă
AUTORITATEA PENTRU SUPRAVEGHEREA PUBLICA A ACTIVITATII DE AUDIT STATUTAR (CUI 24762322)
Furnizor / câștigător
WECO TMC (CUI RO6309553)
Cod CPV
60400000-2 · Servicii de transport aerian (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.051,19 RON
Valoare atribuită
1.051,19 RON
Data publicării
20.08.2026 14:34
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 16:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.051,19 RON

din 1.051,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.