Ofertă acceptată Cumpărare directă

STUDIU DE AMPLASAMENT, REFERAT 3705 / 14.08.2026

Număr anunț
DA41027429
Autoritate contractantă
OPERA NATIONALA IASI 2007 (CUI 4541610)
Furnizor / câștigător
ARCHIS SPACE S.R.L. (CUI RO42898706)
Cod CPV
71000000-8 · Servicii de arhitectura, de constructii, de inginerie si de inspectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.000 RON
Valoare atribuită
6.000 RON
Data publicării
20.08.2026 14:49
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 15:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.000 RON

din 6.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.