Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serv.de reinnoirea licentelor, a serv.de securitate pentru echip. IT si protectia echip. firewall

Număr anunț
DA41027681
Autoritate contractantă
ORASUL BUHUSI (CUI 4535953)
Furnizor / câștigător
SERVICII MEDIANET SRL (CUI 37002892)
Cod CPV
72910000-2 · Servicii de siguranta informatica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.932,23 RON
Valoare atribuită
12.932,23 RON
Data publicării
20.08.2026 15:08
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 15:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.932,23 RON

din 12.932,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.