Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii printare brosura
- Număr anunț
- DA41026157
- Autoritate contractantă
- Filarmonica ,,Paul Constantinescu,, Ploiesti (CUI 2845842)
- Furnizor / câștigător
- ELIPSO DESIGN SRL (CUI RO21495107)
- Cod CPV
- 79521000-2 · Servicii de fotocopiere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 272,80 RON
- Valoare atribuită
- 272,80 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 13:24
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2026 16:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
272,80 RON
din 272,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro