Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE SCENOTEHNICA SI LUMINI PT EVENIMENTUL ÎNTÂLNIREA LOCALITĂȚILOR ÎNFRĂȚITE DIN COM. TORMAC
- Număr anunț
- DA41025451
- Autoritate contractantă
- COMUNA TORMAC (CUI 4483790)
- Furnizor / câștigător
- DJ SOUND TEAM 2017 SRL (CUI 37698426)
- Cod CPV
- 79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31.000 RON
- Valoare atribuită
- 31.000 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 12:36
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2026 14:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
31.000 RON
din 31.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro