Ofertă refuzată
Cumpărare directă
TRUSE DE PERFUZIE SI TRANSFUZIE - PN AP ATI
- Număr anunț
- DA41031674
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ALEXANDRIA (CUI 4253650)
- Furnizor / câștigător
- FRESENIUS KABI ROMANIA SRL (CUI RO3391027)
- Cod CPV
- 33194220-4 · Accesorii de transfuzie sanguina (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.069 RON
- Valoare finală
- 13.069 RON
- Data publicării
- 21.08.2026 11:28
- Termen limită
- 26.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 22.08.2026 15:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.