Ofertă refuzată
Cumpărare directă
ACHIZITIE MATERAILE REPARATIE CURTE
- Număr anunț
- DA41001613
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA GAVOJDIA (CUI 29170356)
- Furnizor / câștigător
- CRIALIMENT S.R.L. (CUI RO40546207)
- Cod CPV
- 44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.497,45 RON
- Valoare finală
- 2.497,45 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 11:56
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 22.08.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.