Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii reparare motocasă Stihl

Număr anunț
DA41032887
Autoritate contractantă
COMUNA LAZARENI (CUI 4660751)
Furnizor / câștigător
VICTOR SRL (CUI RO68170)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.471,91 RON
Valoare atribuită
1.471,91 RON
Data publicării
21.08.2026 12:52
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 13:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.471,91 RON

din 1.471,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.