Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii de topografie pentru obiectivul "Extindere canalizare în Comuna Silivașu de Câmpie"
- Număr anunț
- DA41012364
- Autoritate contractantă
- Primaria Comuna Silivasu de Cimpie (CUI 4512410)
- Furnizor / câștigător
- TERRAGEOCAD S.R.L. (CUI 46156939)
- Cod CPV
- 71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.000 RON
- Valoare finală
- 10.000 RON
- Data publicării
- 18.08.2026 15:15
- Termen limită
- 23.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 23.08.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.