Ofertă refuzată Cumpărare directă

Filtru antibacterian si antiviral cu schimbare de caldura si umiditate / filtru HME cu umidificator

Număr anunț
DA41010634
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRAILA (CUI 4342863)
Furnizor / câștigător
IMUNOHEALTH EXPERT S.R.L. (CUI 46915516)
Cod CPV
42514310-8 · Filtre de aer (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.970 RON
Valoare finală
4.970 RON
Data publicării
18.08.2026 13:24
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
23.08.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.