Ofertă acceptată Cumpărare directă

D 298/Ab-Protectie trasee cabluri

Număr anunț
DA41009448
Autoritate contractantă
R 8468440 SOCIETATEA ROMÂNA DE TELEVIZIUNE
Furnizor / câștigător
ZEEDO MEDIA SRL (CUI RO32062869)
Cod CPV
44140000-3 · Produse pentru materialele de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.594,70 RON
Valoare atribuită
17.594,70 RON
Data publicării
18.08.2026 12:16
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
23.08.2026 12:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.594,70 RON

din 17.594,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.