Ofertă refuzată Cumpărare directă

ACHIZITIONAREA A 5 BUCATI FISET METALIC CU SEIF

Număr anunț
DA41007447
Autoritate contractantă
Sector 5 (Primaria Sectorului 5 Bucuresti) (CUI 4433953)
Furnizor / câștigător
M & S VIAMOND SRL (CUI RO6193873)
Cod CPV
39122100-4 · Dulapuri (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.764,40 RON
Valoare finală
2.764,40 RON
Data publicării
18.08.2026 10:26
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
23.08.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.