Ofertă refuzată Cumpărare directă

Mobilier exterior

Număr anunț
DA41005213
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MALU (CUI 33560896)
Furnizor / câștigător
VIDAS MET SRL (CUI Ro17246078)
Cod CPV
34928400-2 · Mobilier urban (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.679 RON
Valoare finală
14.679 RON
Data publicării
17.08.2026 20:20
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
23.08.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.