În desfășurare Anunț de participare

CONSTRUIRE SALA DE SPORT LA SCOALA GIMNAZIALA BAUTAR - COD SMIS [361961]

Număr anunț
SCN1179156
Autoritate contractantă
comuna bautar (primaria bautar) (CUI 3228004)
Cod CPV
45212200-8 · Lucrari de constructii de complexe sportive (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
În desfășurare
Se pot depune oferte până la termen.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.678.072,22 RON
Data publicării
27.08.2026 08:08
Termen limită
14.09.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1278942

Documente

Documentația de atribuire

Participanți

Participanții se publică după termenul de depunere (14.09.2026 15:00).

Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?

Creează cont gratuit

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.