În desfășurare
Anunț de participare
Servicii de întreţinere, reparaţii, verificare tehnica la centralele termice si instalatiile aferente din centralul si subunitătile S.R.T.F.C. Timişoara
- Număr anunț
- SCN1179160
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Cod CPV
- 50720000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a incalzirii centrale (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 150.000 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 08:24
- Termen limită
- 09.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1278926
Documente
Documentația de atribuire
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (09.09.2026 15:00).
Valoare estimată
150.000 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.