În desfășurare Anunț de participare

Materiale procesare

Număr anunț
SCN1179171
Autoritate contractantă
Universitatea de Vest din Timisoara (CUI RO4250670)
Cod CPV
38417000-1 · Termocupluri (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
În desfășurare
Se pot depune oferte până la termen.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
99.999,98 RON
Data publicării
27.08.2026 09:26
Termen limită
07.09.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1278955

Documente

Documentația de atribuire

Participanți

Participanții se publică după termenul de depunere (07.09.2026 15:00).

Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?

Creează cont gratuit

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.