Ofertă acceptată
Cumpărare directă
XEROX DRUM 101R00582,BK,60K,VERSALINK B600/B605/B610/B615,ORIGINAL
- Număr anunț
- DA41059598
- Autoritate contractantă
- CURTEA DE APEL SUCEAVA (CUI 17043928)
- Furnizor / câștigător
- VIC INSERO SRL (CUI RO29099973)
- Cod CPV
- 30237000-9 · Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 315 RON
- Valoare atribuită
- 315 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 08:52
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 09:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
315 RON
din 315 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro