Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie uleiuri motocoasa Stihl
- Număr anunț
- DA41059570
- Autoritate contractantă
- COMUNA BATA (CUI 3519089)
- Furnizor / câștigător
- SILVER E&A MAGAZINE S.R.L. (CUI 28266860)
- Cod CPV
- 09211400-5 · Uleiuri pentru angrenaje (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 180,12 RON
- Valoare atribuită
- 180,12 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 08:50
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 09:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
180,12 RON
din 180,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro