Ofertă acceptată Cumpărare directă

VERIFICARE TEHNICA PERIODICA grup ELECTROGEN SCOALA GIMNAZIALA " B.P. HASDEU" MUNICIPIUL CAMPINA

Număr anunț
DA41059555
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA B.P.HASDEU,MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843922)
Furnizor / câștigător
FLORICON SALUB SRL (CUI RO2992339)
Cod CPV
45317000-2 · Alte lucrari de instalare electrica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
800,05 RON
Valoare atribuită
800,05 RON
Data publicării
27.08.2026 08:49
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 09:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

800,05 RON

din 800,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.