Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Stingatoare P1, P2, P3 și P6
- Număr anunț
- DA41059511
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - U. M. 02015 Bacau (CUI 4591546)
- Furnizor / câștigător
- COPROJECTING SYSTEM S.R.L. (CUI 39210938)
- Cod CPV
- 35111000-5 · Echipament de stingere a incendiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.177,64 RON
- Valoare atribuită
- 4.177,64 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 08:45
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 09:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.177,64 RON
din 4.177,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro