Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de degajare drumuri drumuri acces rezervoare, spații de depozitare
- Număr anunț
- DA41059277
- Autoritate contractantă
- Administratia Nationala a Rezervelor de Stat si Probleme Speciale - Unitatea Teritoriala 350 (CUI 8887693)
- Furnizor / câștigător
- DSG NORDIC TEAM SRL (CUI 32751626)
- Cod CPV
- 90610000-6 · Servicii de curatare si maturare a strazilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 61.040 RON
- Valoare atribuită
- 61.040 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 08:22
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 09:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
61.040 RON
din 61.040 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro