Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE PROIECTARE-MODERNIZARE TEREN DE SPORT ȘCOALA DIMITRIE POMPEIU BROSCĂUȚI
- Număr anunț
- DA41059176
- Autoritate contractantă
- COMUNA BROSCAUTI (CONSILIUL LOCAL BROSCAUTI BOTOSANI) (CUI 4524946)
- Furnizor / câștigător
- CITY INSTAL PROJECT S.R.L. (CUI 47111935)
- Cod CPV
- 45262600-7 · Diverse lucrari specializate de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.500 RON
- Valoare atribuită
- 18.500 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 08:10
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 08:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
18.500 RON
din 18.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro